АКЦИЈА – РЕСТАВРИРАЈ ГО ВЕЛОСИПЕДОТ НА ДЕДО

АКЦИЈА – Реставрирај го велосипедот на Дедо или Баба :)…..
За цена од кинески сити бајк…
Секој велосипед заслужува ВТОРА ШАНСА..
Не купувај нов, реставрирај го стариот….
ACTION – Restored the Grandpa/Grandma bicycle
For the price of a Chinese City Bike …
Every bike deserves a SECOND CHANCE ..
Don`t buy new, restored the old one ….

DSC_0022

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s